Zaznacz stronę

Już 9 grudnia bieżącego roku weźmiemy udział w Test Farms Showcase w Warszawie. Podczas wydarzenia organizowanego przez EIT Food zaprezentujemy nasze innowacyjne rozwiązania oraz przedstawimy wyniki testów przeprowadzony w IUNG – Instytut Badawczy.

Dzięki uzyskanemu grantowi z programu Test Farms przyznanego przez EIT Food Poland mieliśmy możliwość przeprowadzenia testu pracy nadzorowanej naszej innowacyjnej stacji meteo – MetPRO, która wspomagana sztuczną inteligencją pozwala na przewidywanie zagrożeń biologicznych w uprawach. Przeprowadzenie testów przez agrometeorologów z IUNG – Instytut Badawczy pozwolą nam na udoskonalenie naszego rozwiązania.

EIT Food jest częścią Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, czyli Instytucji Unii Europejskiej, której zadaniem jest stworzenie środowiska sprzyjającego innowacyjności i przedsiębiorczości. Jednym z kluczowych przedsięwzięć organizacji jest program Test Farms, w ramach którego został przyznany nam grant przeznaczony na przetestowanie naszego rozwiązania w praktyce.

Serdecznie zapraszamy dowzięcia udziału The Farm Showcase, który stanowi idealną okazję do zapoznania się z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy się zapisać (link do zapisów wraz z agendą wydarzenia poniżej).  

Do zobaczenia w Warsaw Spire, 38 pięter nad Warszawą!

Agenda wydarzenia – 9 grudzień 2019
15.00 – 17.00 – Warsztaty
17.00 – 17.30 – Rejestracja
17.30 – 17.50 – Otwarcie wydarzenia przez EIT Food
Prezentacje startupów wraz z sesją pytań:
17.50 – 18.10 – Thermoeye – trzoda chlewna w dobie cyfrowej rewolucji
18.10 – 18.30 – Vinium 4.0 – jak zoptymalizować funkcjonowanie winnicy?
18.30 – 18.50 – Digital Crops – sztuczna inteligencja w służbie wyższego plonu
18.50 – 19.20 – Panel dyskusyjny z startupami i odbiorcami ich rozwiązań – jak przełamywać barierę między rolnikami a dostawcami nowych technologii?
19.20 – 20.00 – Spotkania ze startupami oraz EIT Food
20.00 – Networking – czas dobrze zjeść i się lepiej poznać!

Link do zapisów: https://evenea.pl/event/testfarms2019/